اراضي للبيع في محافظة البحر الاحمر

5 عقارات أخرى
  • قطعة أرض - استوديو للبيع في منطقة سهل حشيش - الغردقة - محافظة البحر الاحمر
    1

    قطعة أرض

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    .. آخر قطعة أرض صف أول على البحر للبيع في سهل حشيش

    Falcon for Real Estate logo image

    منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٥٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    بالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    وايت فيلاس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    قطعة أرض

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرض مميزة للبيع في الجونة – 5000 متر مربع

    ويست جولف, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطعة أرض - استوديو للبيع في بورت غالب - سفاجا - الغردقة - محافظة البحر الاحمر
    1

    قطعة أرض

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض مباني على ثلاث شوارع والشارع الرئيسي

    Home Vacation logo image

    بورت غالب, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    ٣٬١٠٠ متر مربع

    ٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع