شاليهات للبيع في محافظة البحر الاحمر

2,083 عقارات أخرى
  • 15

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف علي البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شاليه 3 غرف ع البحر واللاجون باقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه باقل سعر ولوكيشن ع البحر بمقدم 5%.

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه 2 غرفه ع البحر في سوما باي بأقل سعر .

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ارقى شاليه 3 غرف ع البحر الاحمر مع سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اخر شاليه 3غرف ع البحر بأقل اسعار سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Chalet 3-Bedroom in Gouna, Prime Location, Instal.

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٠٤٥٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف نوم مع روف في ماكادي هايتس (إطلالة مفتوحة)

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ٧٥٬١٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بسعر لقطه في مكادي استلام اخر السنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جديدة إطلالة مباشرة على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه بجاردن خاصه 211م - متشطب - لاجون فيو

    Towers Map logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ١٦٣٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2 نوم بجاردن 37 متر متشطب قسط 6 سنين فيراندا

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ميسكا اطلالة بحرية تقسيط بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٢٢٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في ميسكا اطلالة بحرية تقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٢١٢٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 1غرفه اطلاله علي البحر متشطب بلكامل طرح جديد

    Apart Real estate logo image

1

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم للكاش 28% بالتكيفات+ المطبخ في سوان ليك الجونه

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم للكاش 28% ,شاليه للبيع بالتكيفات+ المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٦١٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه لقطه بفيو على اللاجون fully finished

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس في مكادي بإطلالة بحرية | جاهز للسكن |

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه إطلالة مباشرة على البحر مشطب _8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر للبيع شاليه متشطب بسوان ليك جونه بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٩٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والبحيرة للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والبحيرة للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والبحيرة للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة على البحر والبحيرة للبيع في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع