عقارات للبيع في منتجعات الغردقة

3,590 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٣٨١٬٧٥٠ جنيه

    على البحر مباشرة | 2 غرفة فيو بحر | استلم فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٥٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٦٧٬٣١١ جنيه

    بمقدم 30% استلم فورا | ستوديو فيو بحر وقسط 3س

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91م غرفتين | أسلوب حياة راقي داخل منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١١٠٬٠٨٠ جنيه

    117م غرفتين + رووف | إطلالات مفتوحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم | معيشة ذكية في موقع مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٧٩٬١٦٥ جنيه

    شقة 89م غرفتين | راحة وتقسيم مثالي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٧٠٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١١٠٬٠٨٠ جنيه

    117م غرفتين مع رووف | مساحة فاخرة للمعيشة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٣٣٬١٢٥ جنيه

    شقة 91م غرفتين | منزل مثالي داخل منتجع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٤٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١١٠٬٠٨٠ جنيه

    117م غرفتين برووف | خصوصية وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٦٩٬٣١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    82م غرفتين + حديقة 23م | مساحة خضراء خاصة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • ستوريا ديل ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ستوريا ديل ماري

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٤٠٬٢٦٠ جنيه

    82م غرفتين + حديقة | تجربة معيشة خارجية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٦٬٥٢٥ جنيه

    شقة 62م غرفة نوم | مساحة ذكية وراحة كاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٣٥٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم 30% وقسط على 18 شهر | ستوديو في الممشى

    متصدر

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٥٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٦٩٬٩٤٦ جنيه

    على الممشى مباشرة 1غرفة علي حمام السباحه جراند روك

    Rook Estate logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو حمام سباحه- منطقة الانتر

    Hurghadians Property logo image

    رويال لاجونس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في أورورا بالاس 110م²

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٤٬٧١٢٬٤٠٠ جنيه

    وفر مليون و170 ألف كاش! | شقة 105م في أتلانتس

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفة نوم في أورورا بالاس 70م² بول فيو

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٣٨٬٦٦٨ جنيه

    شقة غرفة 75 متر بإطلالة على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦١٠٬٩٤١ جنيه

    استوديو 43 متر على الـ Pool الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٤٧٢٬٥٢٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 94متر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٤٧٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٨٬٤٩٥ جنيه

    غرفة وصالة Pool View بالممشى – فرصة قوية

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Pool view 1 bed for sale in Florenza with terrace

    متصدر

    My Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view 1 bed for sale in Aqua Palms

    متصدر

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٨٧٩٬٢٠٠ جنيه

    ستوديو بتراس خاص 40م بمشروع مميز بالممشي السياحي

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٧١٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • الهامبرا واتر فالز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    AKA Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,شلالات الهامبره

    استوديو, 1 - 3 غرفة