وحدات مجمعة للبيع للبيع في منتجعات الغردقة

4 عقارات أخرى
  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٬٤٩٧٬٠٤٠ جنيه

    شقه غرفتين مميزه 120 متر بمشروع اطلانتس

    Home In Realestate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٥٬٧٩٢٬٠١٧ جنيه

    شقه مميزه 95 متر بمشروع اطلانتس

    Home In Realestate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٣٬٥٨١٬٤٩٣ جنيه

    استديو مميز 49متر مشروع اطلانتس

    Home In Realestate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٧٣٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدات مُجمعة للبيع

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    جمال الطبيعة على اطلالة حمام سباحة مساحة 68 م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    قرية الياسمين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع