بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 74

28,881 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني رؤية واضحة للبحر تصميم مميز ومحدود

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند Azzar التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٠٦ متر مربع

    ٥٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق موقع مميز استلام خلال 6 شهور

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٦٣٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع اويست -موقع متميز

    Select for real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٣٬٠٨٩٬٢٥٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بحري اطلاله مميزة على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥١٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري في V Levels – الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرةمستقلة فورى فى الشخ زايد قسط

    Selection Code logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع في كمبوند الكرمه4الشيخ زايد

    Driven Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٧٦١ متر مربع

    ٥٢٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٤٢٤٬٠٤٠ جنيه

    فيلا 6غرف+5حمام بـ1,4 مليون ربع سنوي/توتال 26مليون

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٤٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للمعاينة فى زايد امام المطار

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 550م جراند هايتس 6 اكتوبر متشطبة

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة Type C للبيع بالم هيلز التجمع

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥١٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز فيلا سوان ليك موقع مميز استلام فوري

    Premier Property logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٩٬٧٩٦٬٧٤٨ جنيه

    فيلا في ماونتن فيو اى سيتي,متشطبه, الاستلام 4 شهور

    Smart Move logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٤٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون اقل سعر في السوق جاهز للاستلام

    Smart Step logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ١٠٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٩٬٥٤٧٬٤٧٥ جنيه

    استلم فيلتك جمب ال AUC بمقدم 5% وقسط علي 10 سنين

    Selection Code logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا صف ثاني من البحر تصميم مختلف ومحدود

    Apart Real estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري بمقدم 265الف فقط

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٠١ متر مربع

    ٩١٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك هايد بارك فيو مفتوح - اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في الرحاب هيلز متشطبة بالكامل في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٠٢٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في مدينتي فيو على جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا الترا لوكس بالفرش للبيع في أب تاون كايرو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٧ متر مربع

    ١٢٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٧٤٬٩٠٠ جنيه

    فيلا S بإطلالة بانورامية على سنترال بارك 239 م

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٤٬٧٠٦ جنيه/متر مربع