بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 73

28,881 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله 4غرف للبيع في وود فيل

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز وودفيل, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 4غرف بحري بأطلالة جولف مباشرة بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع –جرين هايتس – خلف مول العرب –

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن اس فيلا كومباوند سراى

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند بالما التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

    كمبوند بالما, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٩٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كالقصر فاخره مدينتى 7 غرف بحمام سباحه جاهزه

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    7

    7

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون فيلا246م متشطب وجاهز للاستلام بسعر مميز

    Promax Property Investors logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا 4غرف بحري بأطلالة جولف مباشرة بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في مارينا متشطبه تشطيب جديد اول صف علي البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع كمبوند بالما التجمع الخامس

    متصدر

    El Hady Real Estate Investment logo image

4

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٨٠٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الصف الثالث على ملعب غولف - موقع مميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق فيلا في كمبوند رويال سيتي للبيع

    West City logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تصميم مختلف رؤية واضحة للبحر عدد محدود

    Apart Real estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٣٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الريف الاوروربي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الريف الاووبي, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    7

    ٢٬١٠٠ متر مربع

    ٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في جايا, فيو حمام سباحه, تشطيب كامل, مقدم 5 %

    Smart Move logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٧٩٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة مفروشة بالكامل في اوشن بلو - مارينا 5

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيو بانورما للبحر تصميم مختلف عدد محدود

    Apart Real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٨٣٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦١٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع فى كمبوند Azzar التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٢٨ متر مربع

    ٥٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك بـ100الف مقدم فقط او كاش 15مليون-فترة محدودة

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا سوان ليك بسعر مميز وموقع رائع

    Premier Property logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٨٥ متر مربع

    ١١١٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول جولف أستلم فيلا 5 غرف – بالتقسيط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٤٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هاسيندا باي مع اقل سعر صف أول على الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا 386م 6 غرف 4 ماستر سفاير استلام فوري

    Spade consultancy logo image

6

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع