بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 59

28,881 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا في او ويست استلام فوري مساحة كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    سكاى ڤيلا بأقل سعر على مساحات خضرة

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View قُرب مارينا اليخوت - بسـعر خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ١٧٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قطامية ديونز بسعر مميز نصف مفروش

    Premises logo image

    ترينسيا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٩٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق اميز موقع تشطيب كامل فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    7+

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة ٤ غرف نوم حمام سباحة خاص مصعد

    Element logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري من لافيستا بأقل مقدم في القاهرة

    Oaks Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٣٬٤٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة حمام سباحة خاص مصعد ٤ غرف نوم

    Element logo image

4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقه بسعر لقطة موقع مميز واقساط حتى 7 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون 360 متر كمبوند بالم هيلز

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨١٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كومباوند ويست جيت

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز - بحري للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في جرانة موقع متميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٧٢٧٬٢٠٦ جنيه

    ڤيلا تاون هاوس بأقل سعر في الماركت وأميز لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة الترا مودرن فيو مميز علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة في موقع مميز بسعر اقل من السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٨١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نصف تشطيب بكمبوند الجريا شهيره فهمي

    Guides Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالماركت فيلا للبيع علي الجولف فى الربوه

    DMG logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة 750 متر متشظبة 6 غرف نوم للبيع

    Element logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من حسن علام في التجمع بفيو مميز

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٨٨ متر مربع

    ١٢٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برينسس بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

5

    6

    ٧١٣ متر مربع

    ٩٨٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب Luxury - فيـو البحر مباشرة - قرب المارينا

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع