بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 36

28,871 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٥٬٩٨٩ جنيه

    فيلا 225م بحمام سباحة، قسط ٥٠٠ الف، توتال ١٧ مليون

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل للبيع في كايرو جيت اعمار

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ١٤٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • كيو هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Q Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,كيو هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بفيو على البول بموقع مميز – سهل حشيش

    HPK logo image

    جماران, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٤٨٣ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري (3 ادوار) شايفة فيو كامل على Park

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٦٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1050 متر للبيع بالقطامية ريزيدنس

    Property Network logo image

    قطامية ريزدنس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بسعر مميز في مدينتي VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • هاسيندا ريد

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,هاسيندا ريد

    4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي البحر فيلا صف ثاني للبيع في سي شيل الساحل

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٦٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة فى ميفيدا استلام فوري فيو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ٢١٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 470 مميزة في ماونتن فيو بخصم 40% بقلب التجمع

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم 14 مليون فيلا 4 غرف موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٣٥٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - كمبوند الربوة بالمطبخ و مكيفه بالكامل

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٠٩٬٥٠٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    3 - 4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٤٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقلة استلام فوري متشطب ب ماونتن فيو 4

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه - للبيع - الربوة الجديده - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة فيلا فوري متشطبة برايم لوكيشن ع محور بن زايد

    Impact Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل تكييفات موقع مميز حديقه خاصه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٨٩٬٧٥٣ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    3 - 5 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر في قطامية هيلز متشطب بالكامل ٦ غرف ماستر مصعد

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية هيلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٩٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى بالم بيتش الساحل الشمالى على البحر

    Osoul Misr logo image

    ماربيلا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا مودرن 5 غرف موقع ممتاز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا "دور واحد" للبيع في سوان ليك الساحل

    Aqarpedia For Resale logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على فيو مفتوح بحرى وحمام السباحة بقسط على 10 سنين

    Q Sequoie logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ١٢٠٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٢٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    1 - 4 غرفة