بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 2

28,780 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ١٢٠٠ م في كمبوند برايت سيتي _ ١٠ غرف نوم

    Arabia For Real estate logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون استلام فوري للبيع في اويست

    Premium Real estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سوبر لوكس في لوروا جاهزة لسكن موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع فرش مودرن كمبوند لورا موقع مميز

    Arabia For Real estate logo image

4

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع استلام فوري– بالم هيلز قطامية PK1

    Arabia For Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٧٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر للبيع – كمبوند القطامية ديونز – التجمع

    Arabia For Real estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ٢٬٢٥٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في فوكا باي متشطبه بالكامل صف اول علي البحيره

    New Avenue Real Estate logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٨٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبه في كمبوند ليك فيو

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا للبيع بحمام سباحه كمبوند الصفوه

    Master Key logo image

    الصفوة, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فيو مفتوح استلام فوري في مساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 7

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بالتقسيط استلام فوري باقل سعر فى السوق

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية هايتس بحمام سباحة كبير1100متر مربع

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالتكيفات و مطبخ فيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر اكبر مساحه ارض في الكمبوند و فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في هايد بارك في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • هيلز بيت البحر

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي حنيش,بيت البحر

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام سنتين في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في البروج تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر موقع مميز فيو مساحات خضراء بحري

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بيع فيلا في موقع مميز جدا جاهز للتسليم

    The X Site For Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا تاون هاوس ٢٧٠م للبيع في ذا سكوير

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • سيرفو

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Edic
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع 760متر ريسيل متشطبة كايرو التجمع

    Property Hills  One logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز للبيع بالم هيلز قطامية اكسيتنشن

    El Kateb Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بـ أقل بمقدم في السوق - جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٣٬٤٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,4 مليون استلم فيلا 270م ( 4 غـرف - 4 حمام)

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٥٬٠٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا للبيع في أب تاون | 575م | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    3

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة