بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 11

28,788 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق 4 غرف فيلا مستقله ازار انفينيتي

    Edge Real Estates logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (اللوتس - الساحل) 211 م

    RE/MAX Avalon logo image

    اللوتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢١١ متر مربع

    ٢٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 550 متر مستقلة للبيع كومباوند جراند هايتس

    Vida Solutions logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اول صف على الجولف بحمام سباحة خاص بحري

    One Estates Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٥ متر مربع

    ٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي سوفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    2 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٢٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 493م للبيع بنور حجز 2022 اقل مقدم تقسيط ١٥سنة

    متصدر

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٤٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح لاجون ولاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة| فيلا مستقلة | سيلفر ساندز | إطلالة بحر

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٣٠٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مع حمام سباحه مقسمة إلى فيلا وشقق

    New Avenue Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم | سول إنفينيتي

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١١٦٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 4

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٥٥٬٥٥٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 19 مليون فيلا بموقع مميز فيو علي البحيرات

    Edge Real Estates logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    سجنتر فيلا مطلةمباشرة على البحيرة بأقل مقدم وتوتال

    Spade consultancy logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيومميز في سراي بجانب كابيتال جاردنز

    Property  Hills. logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس فورى 391متر فى كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نيو جيزة | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٥٦٣ متر مربع

    ١٠١٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • آيلاند فيلاز في مراسي ريد سي من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,مراسي البحر الاحمر

    5 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج Y بسعر مميز جدا

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بتشطيب فاخر بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى كمبوند سيتى جيت قطري ديار

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في Mountain View Chillout Park

    DMG logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي 24

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا بجانب نادي الجزيره دقائق م مول مصر

    Property Hills VIP logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اميز قصر 1000م في تاج سيتي باتجاه بحري مباشر

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ١١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٧١ متر مربع

    ٧٧٬٠٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – موقع مميز بفيو مفتوح و فيو اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات في ماونتن فيو شيل أوت 6 اكتوبر

    DMG logo image

5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوليمار جرين 5

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Solimar Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر

    3 غرفة