فلل للبيع في مصر

29,001 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 5 غرف واجهة بحري سوان ليك نورث

    متصدر

    Sky Hills For Real Estate logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢١ متر مربع

    ١١٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف بالم هيلز نيو كايرو ريسيل لقطه

    متصدر

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٬٢٠٧٬٥٩٩ جنيه

    فيلا 260م استلام فوري فيو خيالي علي lagoonبالتقسيط

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢٬٣٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط 700,000 = ارضي + اول + روف +جاردن

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٦ متر مربع

    ٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري Sea View لوكيشن خيالي / متشطبة +ACs

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • ذا سولوز في سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    3 - 5 غرفة

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول متشطيه بالفرش+الاجهزه+المطبخ+التكييفات

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون للبيع بسعر لقطه في سراي vip view

    متصدر

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر اس فيلا 239م فيو لاندسكيب - امام مدينتي

    متصدر

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٠٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله للبيع بمقدم ٥٪؜ و تقسيط على ١٢ سنه

    متصدر

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في Rivers نيو زايد استلام سنه

    متصدر

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٣٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • سلفر ساند الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٤٬٤٦٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,سيلڤر ساندس

    3 - 5 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك في O West بمقدم 5% وقسط 9 سنيين

    متصدر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٩٬٨٥٨٬٠٨٨ جنيه

    فيلا فوري في لافيستا سيتي | قسط على 8 سنوات

    متصدر

    Selection Code logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سولانا أورا الشيخ زايد | قسط على 10

    متصدر

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٠٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٣٬٩٤٧٬٥٧٣ جنيه

    فيلا فورية صف أول عالبحر بخصم 40% وقسط على 7 سنين

    متصدر

    Selection Code logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٨٨ متر مربع

    ٧٤٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بتشطيب فاخرة جاهزة للسكن فورا في CFC

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس متشطب +ACES من Sodic بالجولدن سكوير

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخدمات فندقية by Kynd برايم فيو في Amwaj

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فزايد استلام قريب مقدم15%وتقسيط لحد 9س

    متصدر

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله علي الجولف مباشر للبيع الربوه

    متصدر

    Cairo Gate logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع متميز جدا - سوان ليك ريزيدنس-بيع

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٠٢ متر مربع

    ٧٨٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف أول علي البحر ٨غرف ماستر بشاطئ خاص

    متصدر

    ERE logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7+

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٧٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا نادرة 550م علي بارك 16فدان سوديك ايست

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باميز سعر | 7 غرف نوم - فيلا ستاند لون مفروش

    متصدر

    Contract Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    7

    7

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بالكامل استلام فوري للبيع ريسيل - ليان

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

اكتشف سوق عقارات الفلل للبيع في مصر

فلل للبيع في مصر

تزامنًا مع ازدهار سوق العقارات في مصر، خصّص المطورون العقاريون مساحات لبناء الفيلات والقصور للطبقة الغنية بمواصفات تلبي احتياجاتهم. وكان من ضمن العوامل المهمة التي أخذها المطورون العقاريون بعين الاعتبار المناطق التي تُبنى فيها تلك الفلل، فأصبح الاتجاه العام هو بناؤها في المدن الجديدة وبعض مناطق وسط البلد الراقية. وبالتالي زاد الإقبال على فلل للبيع في مصر بشكل عام. فإذا كنت تبحث عن فيلا للبيع في مصر، فستجد في السطور التالية معلومات مفيدة حول تنوع الخيارات وأفضل المناطق.

تنوع أماكن وخيارات فلل للبيع في مصر

فيلا للبيع في مصر

أولًا: فلل للبيع في القاهرة

القاهرة من أفضل المناطق للبحث عن فيلا للبيع في مصر. كونها العاصمة فهي الوجهة الأولى لعدد كبير من رجال الأعمال المصريين والمستثمرين الأجانب للسكن والإقامة، كما أنها مكان الإقامة المفضل لأغلب المغتربين العرب الذين يمثلون الشريحة الأكبر في مصر. وعندما يُفكر هؤلاء في الاستقرار يبحثون عن أول ما يبحثون عن فلل للبيع بالقاهرة؛ وذلك يرجع إلى أنها.

ومن أكثر الأماكن شعبية للبحث عن فلل للبيع بالقاهرة:

القاهرة الجديدة: القاهرة الجديدة هي من أكبر المدن الجديدة في مصر؛ وتتميز بموقعها الجغرافي الفريد فهي تبعد تمام البعد عن صخب وازدحام وسط المدينة وفي نفس الوقت ترتبط بها عن شبكة كبيرة من الطرق، مثل الطريق الدائري ومحور المشير وطريق السويس؛ مما يمكنك من الوصول إلى وجهتك أينما كانت في غضون دقائق، وتتميز المدينة بالتخطيط العمراني الجيد الذي يفصل بين المناطق السكنية والمناطق الصناعية، كما تتميز أيضًا بانتشار المساحات الخضراء في أطرافها فيستمتع السكًان بالهواء النقي طوال أيام العام.