أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 38

1,668 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بالتكييفات - افضل موقع - هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا ارضي للبيع تشطيب كامل مع تكيفات ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جادن للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    Aqar Share logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٩٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – iVilla أرضي في ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

3

    3

    ٣٣٤ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - لوكيشن ممتاز - استلام فورى

    Citizen Home logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا مع حديقة استلام 2026 240م+80م حديقة تقسيط

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٩٤٣٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1 إكستنشن

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٣٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن ميدل A على لاند سكيب وقريبة للlake

    West Field logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن بأقل من سعر الماركت , استلام فوري

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بجاردن خاصة للبيع في ماونتن فيو

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى - لوكشين مميز - افضل سعر

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر - استلام فوري - لوكيشين ممتاز

    Citizen Home logo image

3

    3

    ٢٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بأقل سعر ماونتن فيو هايد بارك

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بموقع مميز و واجهة بحري للبيع

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٧٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا في ريدي , 328 م , Basement , Penthouse

    Smart Move logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف مميزة بأقل من سعر الماركت و موقع متميز

    why solutions logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بسعر لقطة باقل مقدم واقرب استلام

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١١٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي-سبيشيال اي فيلا كورنر235م للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع ماونتن فيو الجديد وحدات بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره ماونتن فيو القاهره الجديده 9 سنين تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-ارخص اي فيلا جاردن230م فيو فيلات

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتى

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    iVilla بجاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي | فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٥٥٣ جنيه/متر مربع