أي فيلا للبيع في سوان ليك ريزيدنس

1 عقار
  • 10

    أي فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Type H ستاند ألون سوان ليك ريزيدنس موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    4

    ٤٥٨ متر مربع

    ٩٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع