أي فيلا للبيع في كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 39

1,668 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٧٬٣١٦ جنيه

    اي فيلا روف 230 متر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا متشطبة استلام فوري في ماونتن فيو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اي فيلا رووف 235م برووف كبير استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤١٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة ivilla بحري احلي فيو في المرحلة واقل توتال

    ARC Investments logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع I Villa جاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Utopia logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٥٧٬٧٠٠ جنيه

    اي ڤيلا كورنر بحديقة استلام فوري بتكمله اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا أرضي جاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بجاردن للبيع ريسيل سعر مميز جدا ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف استلام فوري للبيع ريسيل - ماونتن فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا مع حديقة للبيع في ماونتن فيو ١.١

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا كورنر بحديقة فى اونتن فيو 1.1 - 235 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا في ماونتن فيو 1.1 التسليم عام 2026 235 متر

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف 240م-اقل سعر في ماونتن فيو آي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن تسليم قريبا جدا فى ماونتن فيو 1.1

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا تسليم هذة السنة فى ماونتن فيو ١.١ بالتقسيط

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع آي سيتي جاهزة بموقع مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص اي فيلا في ماونتن فيو 1.1 لوكيشن مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو هايد بارك فيلا للبيع الطابق الأوسط

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق حديقة خاصه استلام فوري كورنر بحري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي فيلا للبيع في حديقة إيفيلا

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٦٤٢٬٣٦٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٩٬٩٤٤٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي فيلا زاوية الحديقة

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع