عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 28

1,496 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع B تطل علي وايد جاردن| 6 نوم| بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 411 متر 5غرف في لافيستا قسط حتي 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٦٧٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا فى لوكيشن مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول على الجولف | مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٢٥٠ متر مربع

    ١٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا 930م بالشويفات - موقع استراتيجي

    Elshams Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٩٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في التجمع الخامس جاهزه للمعاينة دلوقتي

    Oaks Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ١١٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ١٬٠٢٨ متر مربع

    ١٧٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بخطة دفع مرنة وإطلالة على اللاجون و لاندسكيب

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه قصر لافيستا سيتى لو كيشن مميز

    Gaby's Homes logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٣ متر مربع

    ٢٥٦٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ولقطه توين هاوس 530متر للبيع في ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Standalone villa with basement for sale in azzar 1

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأسوار ريزيدنس – أقل سعر لموقع مميز بالتجمع

    Merak Real Estate logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري في سكارليت حسن علام

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بحمام سباحة للبيع ف هايدبارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ازار تطل على حمام السباحة

    Do estate logo image

6

    7

    ٤٩٤ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع استلام فوري و باقل سعر

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٣٠٣ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا متشطبه - جنوب الاكاديميه موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع دكتور ياسين عبد الغفار, المنطقة ج, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦١٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط حتى نوفمبر/2030، والتسليم في 2026

    Do estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦١٢ متر مربع

    ١٣٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون في بالم هيلز متشطب مقدم واقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٩٩٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٣٢٢ متر مربع

    ٧٥٦٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس للبيع بدجلة المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠١٧٬١٠٧ جنيه

    ستاند الون في ماونتن فيو اي سيتي بمقدم 20 مليون

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٤٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع في سولانا بمقدم 5% و بقسط 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٥٩٬٤٥٩ جنيه/متر مربع