عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 26

1,496 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بحري فيو مفتوح باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر نموزج فيلال علي جولف مباشره موقع مميز جدا

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٨٠ متر مربع

    ١٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٣٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس-للبيع سبيشيال فيلا800م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة 440م استلام قريب بـ "سعادة" طريق السويس

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٤٠ متر مربع

    ٢١٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رينا بحمام سباحه خاص 1300 متر 6 غرف

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Villa For Sale in Maadi Sarayat

    متصدر

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات إستلام فوري للبيع في بالم هيلز

    REV Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ١٥٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    قصر

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر1150م للبيع بمدينتى ديلوكس بحمام سباحه وبيزمنت

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 625 متر استلام فوري باقل سعر فيو مفتوح

    متصدر

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٠٢٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ثانى صف جولف باقل مقدم و اقل اجمالى

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦١٣ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٢١٢٬٨٠٠ جنيه

    فيلا توين للبيع في ليك فيو بوتيك ٦ غرف نوم

6

    5

    ٥٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Prime location Twinhouse Villa (Type W1) with Base

    Spade consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في رينا 6 غرف مساحه مميزة 1300متر مربع

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٢٩ متر مربع

    ١٧٩٬٧٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس مع مسبح خاص استلام فوري بتشطيب فاخر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 330م استلام فوري في التجمع بالتقسيط ع 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس نصف تشطيب بفيو لاندسكيب في هايد بارك

    A+ Property logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون ببيزمنت على البوكيت الرئيسي مباشر

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة بحمام سباحة خاص في سوان ليك قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ١٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا متشطبة للبيع في التجمع تقسيط على 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز ومتشطبه الترا سوبر في كمبوند ليان

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٦٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف ثاني على الجولف في قطامية ديونز

    متصدر

    Experts Home logo image

6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٧٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند قطاميه ديونز

    KAMF logo image

6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز القطامية PK1

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع