عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 25

1,498 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 33%(306متر+3 ادوار) في اميز لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٠٦ متر مربع

    ٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Twinhouse 210م متشطب بمقدم 2.840.000 فيو مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بارك سنترال, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا 6 غرف بفيو مفتوح على الجولف بقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2مليون=(فيلا 290م+3ادوار+اجمدفيو مفتوح+خصوصيه)

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 2,700,000=اميز فيلا(5 غرف +3ادوار+تشطيب كامل)

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 420متر جاهزه للمعاينه تشطيب فاخر بخصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ب2,600,000 تعاقد (261 متر +3ادوار+تشطيبVIP)

    Falcon for Real Estate logo image

6

    6

    ٢٦١ متر مربع

    ٩٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بخصم 40% 3 ادوار بأميز لوكيشن وفيو

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم2,800,000= فيلا لقطه( 270م +3 ادوار+فيو مفتوح)

    Falcon for Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة V6 سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة V6 سيليستا – أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢١٥٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٤ متر مربع

    ٢٥٥٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بالكامل صف أول على الجولف ف ميراج سيتي

    The Way logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لراغبي التميز اكبر نموذج فيلات في مدينتي للبيع فيو

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦١٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا مستقلة للبيع فى تاج سيتى حجز وتعاقد

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حجز وتعاقد الان اخر فيلا مستقلة للبيع فى تاج سيتى

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايرو بسعر مميز جداً

    Real Vision logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه كبيره 714 متر بحديقه خاصه للبيع

    Egypt Best Properties logo image

6

    5

    ٧١٤ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي بمساحه ( 1750 م ) فيو الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٣٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٨٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نطلوب لسفاره اوروبيه فيلا او قصر سكن خاص للسفير

    Nile House For Real Estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٨٥ متر مربع

    ٨٣١٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٩٩٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى بكمبوند جولدن هايتس-امام الرحاب

    Novus Stanza logo image

    جولدن هايتس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٨٣٥ متر مربع

    ١١٨٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع