عقارات 6 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 27

1,496 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن مفروشة للبيع مع مسبح في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٢ متر مربع

    ١٠٧٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز قطامية موقع مميز

    KAMF logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٨٥ متر مربع

    ٩٥٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في سوديك فيليت موقع مميز تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١٢١٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في بالم هيلز قطامية نصف تشطيب

    KAMF logo image

6

    7+

    ٧٦٠ متر مربع

    ٨٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٣٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري! خصم25% فيلا بتصميم VIP داخلA-Class Community

    Falcon for Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع | الرحاب

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥١٥ متر مربع

    ١١٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع بالنرجس فيلات 950م |

    Emerald Estates - Egypt logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سوان ليك – حسن علام

    Arabia For Real estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٧٦٥ متر مربع

    ١٥٦٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مميزة جدا للبيع في مدينتي

    Broker Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بمساحة 600 م للبيع في ليك فيو

    Broker Egypt logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاندالون نموذج T

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٨٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيو في الكمبوند على مساحه ضخمه pk1

    All 90 logo image

6

    6

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 6 غرف للبيع في سيليستا هيلز 710 متر

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٤٢٬٦٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في TALALA

    I-Move logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس بروف مساحة كبيرة غير مكشوفة في شارع

    New Avenue Real Estate logo image

    شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    6

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع في وصال الشروق باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا في سوديك علي اوسع و احلى فيو

    New Avenue Real Estate logo image

6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٧١٠٬٨٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة في أب تاون كايرو بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٧ متر مربع

    ١٧٤٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٨٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جرين لاند الشروق مفروشة جاهزة للإستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين لاند, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٧ جنيه/متر مربع