عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 24

4,286 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر فيلا 5غرف فيو مفتوح موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز باقل سعر في الكمبوند ماونتن فيو

    All 90 logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فيو لاند سكيب باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

    بيلاجيو, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٥٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فيو رائع جداً علي المناظر الطبيعيه

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ٥١٥ متر مربع

    ٨٧٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بافضل فيو على لاند سكيب وسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع إطلالة وايد جاردن في مدينتي VG2

    Wealthiest Real Estate management logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون الوحيدة في باتيو أورو، بموقع مميز

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مميزة بموقعها المواجه للشمال -الصف الثالث للجولف

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٦ متر مربع

    ٨٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٥ غرف بالياسمين 240م وحديقة 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز للغاية - سعر منخفض

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٤٠٠٬٥٠٠ جنيه

    جاهز للسكن فيلا مستقلة- بسعر أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٣٦٣ متر مربع

    ٦١٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في سوان ليك ريزيدنس التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٢٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند ألون تايب M بأرخص سعر في بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في باتيو 2 – التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الباتيو 2, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ازارا 1 تشطيب هاني سعد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٠٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري تشطيب كامل فيو مفتوح خصوصيه كامله

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٦٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٤٦٬٢٠٠ جنيه

    شقه واسعه 5 غرف كامله التشطيب بخصم 40% بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

5

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨١٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٩٨٧٬٦٤٤ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري مع لافيستا بقسط علي 8 سنين

    Selection Code logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٠٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة تايب B للبيع في كمبوند ديار المخابرات

    Arabia For Real estate logo image

    الديار, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع متشطب بالمطبخ والتكييفات بفيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز مع بدروم و5 غرف في كايرو فستيفال .

    متصدر

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قلب كايرو فيستيفال سيتي

    Arabia For Real estate logo image

5

    7

    ١٬١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بمساحة مميزة للبيع في ليك فيو موقع راقي

    متصدر

    Arabia For Real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٥٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مقدم 5% فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع