عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 25

4,286 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٨٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس ف سراي القاهرة الجديدة\مقدم 885K

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله او صف علي الجولف موقع مميز ديونز

    Eviča logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 5غرف بنصف السعر !! في ELM TREE PARK

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند الحياه ريزيدنس التجمع الاول

    Town River logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي+اول+بنتهاوس+روف+جاردن+استلام الآن+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ازار تاونهاوس استلام سنه بالتقسيط

    Realm Properties logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٤٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس تشطيب مودرن بسعر مميز في ڤيليت

    Eviča logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر بنتهاوس٥ غرف نص تشطيب موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٥٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة فيلا صف تالت جولف ٣٨٦ متر مباني ٥ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا E مستقلة بدون تشطيب سعر لقطه

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٠٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في بالم هيلز باقل سعر في الماركت

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر فى ازار 2 القاهره الجديده

    متصدر

    Conquer Properties logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري تقسيط 4 سنين للبيع 5 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٦٦ متر مربع

    ٨٥٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا استلام فوري تقسيط 4 سنين للبيع 5 غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

5

    7

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٢١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع وايد جاردن خالصة الثمن موقع مميز جدا

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقه استثماريه هى الافضل والاميز مدينتى فيلا5غرف

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٥ متر مربع

    ١٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نموذج N هيلز | 700م² أرض | مفروش كامل + 10 تكييفات

    A to Z logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    creektown-ll cazar تاون هاوس

    Grey Parrot Realty logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٤٢٥ متر ٥ غرف تطل علي الجولف سيتي جيت

    Edge Real Estates logo image

5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بحمام سباحه خاص استلام فورى للبيع

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 925م ليك فيو بإطلالة مباشرة على البحيرة

    Masar Real Estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٢٥ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا محدودة باقل سعر لوكيشن مميز فوري في سوديك ايس

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٨٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جولف فيو في سيتي جيت

    Premier Property logo image

5

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ل فيلا متشطبه في هايد بارك استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع 550م إداري أو سكني قابل للتقسيم

    Masar Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع