عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 26

4,286 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٥٦م في سيتي جيت - إطلالة بارك/جولف

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٨٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٤٢٣ متر في سيتي جيت بأقساط - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٤٢٣ متر مربع

    ١٨٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا ٧١٤م في سيتي جيت - إطلالة جولف

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٧١٤ متر مربع

    ٢٥٩٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون راقية ٥٤٩م للبيع | بالم هيلز

    Circle Realestate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٢٨٩ متر في سيتي جيت - جيد هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٦٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مستقله 650م - فيو لاندسكيب - بالقرب من الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا فاخرة فيو خيالي دقايق من Golden S

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة "Type C" للبيع في بالم هيلز التجمع | ا

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    6

    ٥١٦ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Finished فيو Landscape تقسيط15سنة بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ٥٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سعرها اقل من الماركت فيو بحري صريح

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٥٠٤ متر مربع

    ٧١٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع متميز فى الشروق كامله التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع تطل على حديقة بالنزهة ارض الجولف

    Eastmark logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع بالرحاب

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة pk1 فيلا مع بيزمنت مباشرة على الليك

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٧٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز فيلتك مع اقوى مطور واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو جادي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل بفيو على حمام السباحه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا 330متر فى هايد بارك التجمع بالقسط

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E ناصية ممر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فيلات-برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر-s1-اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي 3 واجهات بفيو خيالي علي landscapeبالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز جدا واقساط حتى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 290 م استلام فوري بنص السعر بمقدم 10% فقط

    Summit Real Estate logo image

    مدينة الرسيل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ومتشطبه High end ببرايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٣٢ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو حمام السباحه فيلا في واتر واي بموقع مميز

    Conquer Properties logo image

    ذا واتر واى فيلا, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع بكمبوند اب تاون كايرو

    I-Zone logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧١ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٧ جنيه/متر مربع