عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 15

4,278 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري توين هاوس بسعر مغري بالتشطيب موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    كونكورديا 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع متميز في لاجو ڤيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجو فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بمقدم وأقساط ميسرة بموقع متميز

    why solutions logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق - بنتهاوس 8 تكييفات - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كاتاميا ديونز صف أول على الجولف

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Best FullyFurnished Standalone CFC Ultra Finishing

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل مقدم فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بموقع مميز للبيع في سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر بجوار Hyde Park بالتجمع+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بسعر مغري

    ElGammal real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٠٬٨٠٠ متر مربع

    ١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مساحه ٥٣٣ م لوكيشن مميز تكمله اقساط

    متصدر

    Makanak Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٣ متر مربع

    ١٥٩٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت استلام فوري بموقغ مميز

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت استلام فوري بموقغ مميز

    why solutions logo image

5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك ايست بحمام سباحة خاص بسعر تحفة

    La Plage Group logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بسعر مميز

    why solutions logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    La Vista City توين هاوس 280

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بحمام سباحة خاص استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأطلالة علي مساحة خضراء بسعر مميز

    why solutions logo image

5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قطامية ديونز موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع فى بخصم 50% على الكاش فى المستقبل

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤١٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس – باتيو أورو مساحه 295

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل لقطة فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع