عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 17

4,276 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند للبيع فى مدينتي في Vg2 فيو مجري السيل

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جايبلك فيلا عنوان الفخامه مدينتى بكل محتوياتها

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة استلام فوري Lakes View تقسيط في لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ١٣٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اجمل فيلا استاندالون بيع ف سيتي جيت فرصه مميزه

    Global Marketing Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند سراي المستقبل سيتي

    Town River logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في ماونتن فيو 1 – التجمع الخامس

    The Homies logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون 415م - تشطيب الترا مودرن - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري للبيع في لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    2

    ٢٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Standalone استلام فوري بسعر لقطه داخل

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٤٨٥ متر مربع

    ١١٣٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ٣٨٠ متر بكمبوند كايرو فيستفال سيتى

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة دوبليكس جاردن & استلام فوري&لوكيشن مميز

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    جراند فيلا للبيع ٤٨٤ متر ف كمبوند أستيت

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٨٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه استاند اللون ف هايد بارك باقل سعر فالسو

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلار فيلا مستقلة للبيع ١٠٠٠ متر على ليك ببيزمنت..

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٩٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو لاندسكيب بأقل سعر كاش لسرعه البيع

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اس فيلا S viila (بخصم للكاش 54%) بمقدم 900

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٤٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | اجمالى عقد قديم واقل اوفر | 465م

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٣١٩ متر مربع

    ١١٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون فيلا للبيع بمقدم أميز لوكيشن في ذا وندر مارك

    LevelA logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ١٣١٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 600م للبيع في لايف فيو المستثمرين الجنوبية

    LevelA logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج U فيو علي الجولف

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٤٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى فيلا 309م من لافيستا مقدم 5م بسعر 25م

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك توين هاوس فاخر في ازار بجوار بالم هلز قطامية

    Property  Hills. logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٦٧١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن كبيرة قسط ربع سنوي671 ألف اوكاش15.900م

    Property Hills... logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في قلب التجمع الخامس فيلا مستقلة للبيع

    Another Way logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون للبيع بسعر لقطة في كمبوند وصال

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع