عقارات 5 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 11

4,276 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا في بالم هيلز باقساط في موقع متميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٨ متر مربع

    ٩٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاند الون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كلاسيك برايم لوكيشن

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري توين هاوس بسعر مغري بالتشطيب موقع رائع

    IRTKAZ logo image

    كونكورديا 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٣٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع متميز في لاجو ڤيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لاجو فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 15

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بمقدم وأقساط ميسرة بموقع متميز

    why solutions logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٤٦٠ متر مربع

    ١١٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق - بنتهاوس 8 تكييفات - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع كاتاميا ديونز صف أول على الجولف

    Ninety Two logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ١٬٤٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Best FullyFurnished Standalone CFC Ultra Finishing

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٨٤٥ متر مربع

    ١٩٥٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    4 - 7 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل مقدم فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٦١ متر مربع

    ١٧٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام قريب بموقع مميز للبيع في سعادة

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر بجوار Hyde Park بالتجمع+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٦ متر مربع

    ٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ليك فيو بسعر مغري

    ElGammal real estate logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٦٢٠٬٨٠٠ متر مربع

    ١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مساحه ٥٣٣ م لوكيشن مميز تكمله اقساط

    متصدر

    Makanak Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٣٣ متر مربع

    ١٥٩٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • كارديا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧١١٬٥٠٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كارديا

    1 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت استلام فوري بموقغ مميز

    why solutions logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل سعر في الماركت استلام فوري بموقغ مميز

    why solutions logo image

5

    6

    ٤٠٥ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوديك ايست بحمام سباحة خاص بسعر تحفة

    La Plage Group logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٩٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة متشطبة بالتكييفات والمطبخ بسعر مميز

    why solutions logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤١٦ متر مربع

    ٢٠٤٬٣٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    La Vista City توين هاوس 280

    Spade consultancy logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 6

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع بحمام سباحة خاص استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بأطلالة علي مساحة خضراء بسعر مميز

    why solutions logo image

5

    7

    ٣٨٥ متر مربع

    ١٤٨٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في قطامية ديونز موقع مميز

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع فى بخصم 50% على الكاش فى المستقبل

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤١٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس – باتيو أورو مساحه 295

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٦ جنيه/متر مربع