تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 6

233 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعرمميز في ازار 2 فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Broker Egypt logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات للبيع باقل سعرفي السوق

    Nile Real Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 233 متر في باتيو تاون اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٣٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر تاون هاوس ميدل في كمبوند ازار 2

    views investment logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في أزار 2 – القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أزار 2 استلام فوري بمقدم مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع توين هاوس فرش راقي بأميز موقع

    Square real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر تاون هاوس بمقدم 5٪ علي 9 سنين تسليم سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٢ متر مربع

    ١٢٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بالمطبخ وتكييفات حديقه مزوعه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٤٥٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب للبيع في القاهرة الجديدة !!

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٧٤٬٠٥١ جنيه

    فيلا مميزه استلام فوري للبيع في القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر مميز في هايد بارك تقسيط 6 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بالتقسيط برايم لوكيشن بأميز موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 254 م للبيع -استلام فوري -city gate

    AK Circle logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بدون مقدم فى جولف تاون بااقساط15سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه

    Egypt Best Properties logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر اقل من السوق تاون هاوس ميدل للبيع Hyde Park

    Sweet Home Realestate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع بالتقسيط في ليان ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ستون بارك استلام فوري بأقل سعر

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ازار للبيع استلام ٢٠٢٦ موقع مميز قسط

    New Avenue Real Estate logo image

5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٦٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع افضل فيو لاندسكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم5%اقساط حتى 10 سنوات بأميز موقع بدون فوائد

    Square real estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٩ متر مربع

    ١٠٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بااقل سعر معروض بكمبوند ازار 2

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٥٬١١٣ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…