تاون هاوس 5 غرفة نوم للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

233 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ​​للبيع في أزار 1 بحري مش مجروح

    Spade consultancy logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بحري view green sp

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع في ديستريكت 5 | موقع مميز

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع استلام فوري موقع متميز وبحري

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري تشطيب مميز و ڨيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب بالمطبخ ب حديقه 220م في هايد بارك

    Spade consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٧٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فالسوق تاون هاوس ميدل مميز في ازار التجمع

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في هايد بارك

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٢١٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر كامل التشطيب للبيع في ديار بارك

    Akar Town Real Estate logo image

    ديار بارك, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بافضل مرحلة هايد بارك فيو على الب

    كلاستر 18, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٩٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت تاون فيلا ٤ غرف فيو لاندسكيب بخصم خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٩ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو كلوب هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون مودرن تشطيب الترا بوكس 5غرف استلام فورى256 م

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس 281م بإطلالة لاجون وحديقة مميزة

    Aqar Misr logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع استلام فوري أكبر مساحة أرض

    Spade consultancy logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - احسن موقع لتاون هاوس - متشطب بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في سوان ليك فيو مميز بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كواترو فيو مفتوح بمدخل وحديقة خاصة 254متر

    MD Signature logo image

5

    5

    ٢٥٤ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 267 متر تشطيب كامل بالفرش استلام فوري

    MD Signature logo image

5

    6

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٠٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس كلاسيك 360م بحرى فيو مفتوح في هايد

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 278 متر مربع تشطيب كامل في ذا سكوير

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٩٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ازار 2 متشطب بالاجهزه و التكيفات برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    260 موقع مميز جدًا تاون هاوس فيلِت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة باقل مقدم بحري city gate

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…