عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 9

5,577 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر كواترو بحري استلام فوري اقل سعر في ماركت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس استلام فوري اطلالة مميزة تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس315م استلام فورى فيو لاند سكيب فى لافيستا

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٣١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص فيلا للبيع في بالم هيلز نيو كايروType D !!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو3- سبيشيال ستاندالون 333م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬١٧٠٬٣٥١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 3

    3 - 4 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخرة للبيع – بالم هيلز بسعر مغرى جدا

4

    7

    ٢٩٨ متر مربع

    ٦٨٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٨٨٩٬٧٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بتشطيب فاخر أقل مقدم بالسعر القديم

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيت فاخرة 4 غرف بإطلالة مفتوحة بتقسيط 10 سنوات !!!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٤٠٬٢٦٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز بإطلالة مباشرة على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٦٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع ماونتن فيو آي سيتي لاجون بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوان ليك ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بافضل فيو بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في ستون بارك 4 غرف نوم

    Do estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٧٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصة تاون هاوس كورنر للبيع في بالم هيلز بسعر مغرى

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٢٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو بحري بمقدم وتكملة اقساط ازار2

    4C Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن اسبشيال كورنر - موقع مميز - بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • أزار إنفينيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار

    4 غرفة

  • 6

    دوبلكس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي بجاردن للبيع | إيستاون-استلام فوري

    Premium Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٨٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه باقساط بحري في سوان ليك في ايرس

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك الآن مع مقدم مميز جدا في ذا كريست

    Experts Home logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٦٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب علي لاند سكيب بالتقسيط سنتين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليان صبّور | تشطيب كامل

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٧٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • قطامية كريكس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قطامية كريكس

    2 - 4 غرفة

  • 7

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري اقل سعر تاون معروض لقطه

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٠٬٩٩٨٬٤٢٣ جنيه

    دوبلكس ارضي 230م بحمام سباحه و جاردن استلام فورى

    متصدر

    Omaa Property Consultant logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق فيلا type M في بالم هيلز

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٨٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع افضل فيو باقل سعر في السوق

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٥٧٥٬٢٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر في ليك فيو ريزيدنس 2 – موقع متميز

    متصدر

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • لي روا كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ليس رويز

    4 - 7 غرفة