عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 8

5,577 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Lake View Residence | القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ليان صبور | تاون هاوس فيلا

    Darcom for Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر سكاي فيلا ٤ غرف فيو مفتوح في موقع متميز

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 5غرف تشطيب كامل بالمطبخ وتكيفات موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر | تاون هاوس فيلا | ماونتن فيو هايد بارك

    Darcom for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • سيلينا سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٤٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية للبيع فوري متشطبة بالفرش -Lake Viewe

    Catchers investment logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ميفيدا لوكيشن خطير أقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس على الجولف فى سيتى جيت ديار القطرية

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس (ريسيل) في الباتيو اورو - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 311م للبيع في الباتيو اورو - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣١١ متر مربع

    ٦٥٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 2

    4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للمساحات النادره دور كامل ٤ غرف فيو مميز جدا

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس 202 متر متشطب بالتقسيط على 8 سنين

    property hills Elite logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز 4 غرف نوم للبيع فى ازار 1

    Do estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع امتداد التسعين بالتجمع-قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    إيفر, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس-بنتهاوس 360م الترا سوبر لوكس للبيع

    YaKan Properties logo image

4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب موقع مميز 3 سنين تقسيط فى فيليت

    Do estate logo image

4

    4

    ٢٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا 206 متر بمقدم و بالتقسيط على 10 سنين

    property hills Elite logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٩٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون ميدل للبيع كمبوند ذا مارك

    Grey Parrot Realty logo image

    ذا مارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 383م للبيع فى بالم هيلز بحرى استلام فورى

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٣٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • فيفث سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا للبيع - بأقل سعر مع تقسيط حتى 8 سنوات !!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٣٥٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ممتاز جدًا للبيع في DISTRICT 5

    Spade consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٨٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ليك فيو – القاهرة الجديدة

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٥٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع متشطبه في كمبوند ليك فيو

4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسلام فوري اقل واحد في ماركت بحري اميز لوكيشن

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • ذا هيلز آت ستون بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا هيلز آت ستون بارك

    3 - 4 غرفة