عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 5

5,577 عقارات أخرى
  • 14

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة I Villa جاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٢٢٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 3% متشطبة برايم لوكيشن ف بالم هيلز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام بسعر الماركت في ماونتن ڤيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالتقسيط في موقع مميز بالقاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٥٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون سيتي جيت صف ثالث جولف للبيع

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٣٥٨ متر مربع

    ٥٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨١٬٣٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى لافيستا قسط على 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى لافيستا باتيو هيلز فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على مناظر طبيعية و بحيرة فى مرحلة سيلينا

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة من شركة ووترواي بمقدم 2.5 %

    New Avenue Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو هيلز من لافيستا فى التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • ذا كريست

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا كريست

    3 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله بمقدم 1.5% فقط - باقساط حتى 12 سنه

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٨٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في باتيو أورو

    iHome logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٠٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأقل سعر وموقع مميز للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٥ متر مربع

    ١١٢٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع - تشطيبات الترا مودرن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باتيو تاون من لافيستا التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • ريفييرا هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٨٬٩٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Novus Stanza
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريفيرا هايتس

    3 - 4 غرفة

  • 24

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع – ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    Property Network logo image

4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه جاهزه للاستلام متشطبه بالكامل

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى كمبوند باتيو تاون فى لافيستا التجمع

    Oaks Real Estate logo image

4

    2

    ٣٤١ متر مربع

    ١٠٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | ذا فيوز – Emaar ميفيدا

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ١٤٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ذا سكوير – فيو حمام سباحة وموقع مميز

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • اتوال دو فيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايتوال دو فيل

    4 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في بارسل 29

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

4

    3

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٣٩٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحديقة كبيرة ورووف في تاج سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٥٠٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز ومتشطب في كمبوند ليان ريزيدنس

    متصدر

    ABAZA for real estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٩٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز سيتي جيت أوبال فيو لاندسكيب مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز سيتي جيت أوبال فيو لاندسكيب مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • ايست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩١٣٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ajna Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايست فيل

    3 - 5 غرفة