عقارات 4 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 14

5,577 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٥٦٬١٨٨ جنيه

    تاون كورنر باقساط للبيع في بالم هليز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٨٢٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في ديار اركو التجمع الخامس علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب فاخر للبيع في ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٥٦٨ متر مربع

    ٨٢٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا سبيشيال كورنر 324م بافضل فيو

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبر لوكس للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Fortune Real Estate logo image

4

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ١١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله فيو جاردن بحري للبيع في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

4

    5

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٦٠٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة متوسطة وسعر اقل من الماركت فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع باقل سعر في السوق وعلي احسن فيو

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة داخل واحد من أرقى المجتمعات السكنيه

    متصدر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٨٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب استلام فوري باحلي موقع فالكومباوند

    Egypt Best Properties logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه بأقصى درجات الخصوصية مع جاردن كبيرة

    Green Homes Real estate Agency logo image

4

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع متشطبه بالكامل في ديار اركو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٤٢ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استلام فوري بموقع مميز فى ميفيدا اعمار

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٣٥٦ متر مربع

    ١٨٤٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في وترواي ذا فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٤٧ متر مربع

    ١٠٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه للبيع تطل مباشره علي البحيره في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

4

    4

    ٧٣٨ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق تاون كورنر على أعلى تبة بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٦٦٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    منزل مزدوج

    ٣٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري 357 م-موقع مميز

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٧ متر مربع

    ١٠٦٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فورى 4غرف ماونتن فيو هايد بارك تجمع خامس

    Compound Hekaya logo image

4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف ماونتن فيو هايد بارك فوري متشطبة بالمطبخ

    Compound Hekaya logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بموقع متميز مباشرةً علي النادي

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة 4غرف سوديك ايستاون التجمع فوري متشطب

    Compound Hekaya logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مستقلة للبيع في ميفيدا

    Experts Home logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو مفتوح لاند سكيب باقل سعر ف الماركت

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون استلام فوري ببالم هيلز

4

    4

    ٣٣٨ متر مربع

    ٦٩٬٧٤٨ جنيه/متر مربع