عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 8

975 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة إستلام فوري 3 غرف موقع مميز في ساراي

    Edge Real Estates logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة 3غرف إستلام فوري متشطبة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٤١ متر مربع

    ٤٦٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر ف سراي المستقبل بسعر لقطه

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع باقل سعر ف سراي المستقبل بسعر لقطه

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع باقل سعر في سراي المستقبل بسعر لقطه

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٢٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي التجمع الخامس 182م

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن فيو مفتوح لاند سكيب في Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١١٬٢٨٧٬٤٥٧ جنيه

    فيلا للبيع فى موقع مميز امام مدينتى ريسيل

    Sonic For Real-Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في سراي اوبن فيو بأقل مقدم تقسيط 2032

    West Field logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميزة بكمبوندسراي Sarai امام مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي استلام فوري بحري

    4C Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في اميز مرحله ف سراي برايم لوكيش

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في S2, سراي بمقدم 10% وبالتقسي

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقتك في سراي بجوار مدينتي دايركت بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٠٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اس فيلا في سراي استلام قريب لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٥١٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3نوم مع روف كبير خاص للبيع في سراي- مرحله راي

    Ninety Two logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سراي - المرحلة راي-استلام قريب

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٩٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 3غرف بحري فيو ع الكلوب هاوس موقع مميز

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول سكن متشطبه بالكامل للبيع فى كمبوند سراي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٠٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مقدم واقساط في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز في سراي استلام فوري باقل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في سراي ع فيو وبافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمقدم 3.150 باقل سعر في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع