عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 10

974 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لقطة– East Wave (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن وسعر مميز – East Wave (S2) | سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل مقدم – شقة 3 غرف فوري للبيع في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فيو نادي دور تالت

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري اقل سعر بحري دابل فيو 182 متر

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز جدًا بإطلالة مباشرة على مساحات خضرا

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر شقة للبيع155م تقسيط ع 12سنة امام مدينتى

    Step One Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة العمر للبيع بخصم 50 %لوكيشن VIPعلى طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٣٤٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه147م فسراي بمقدم 500الف فقط واقساط ع12سنه

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٧٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز اقل من سعر السوق بمقدم : 1,831,140

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دابل فيو دور متكرر3غرف فSARAIامام مدينتي

    متصدر

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر VIP للبيع في سراي خصم ٥٠٪؜ للكاش

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أوفر بيع لشقه 160م 3غرف في كمبوند سراي SARAI

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212 متر استلام فوري للبيع بجوار مدينتي - سراي

    Closer logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م دابل فيو مميز في كمبوند سرتي بجوار مدينتي

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٨٧٦٬٩٢٤ جنيه

    شقه 3غرف بحري وفيو علي واجهتين تكلمه اقساط

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م للبيع استلام فوري في سراي في مرحلة مميزة

    Property Misr logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٤٬٠٦٨٬٥١٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في سراي استلام فوري بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٦٦٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسراي باقل سعر بالماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182متر 3غرف 4حمام استلام فوري باقل سعر في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مُشطبه الترا سوبر لوكس موقع مميز تطل على نادي

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس بمطبخ ودريسينج للبيع فوري ف سراي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ( بخصم للكاش 50% ) في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون كورنر للبيع في سراي - كافانا

    Treasure Real estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام قريب بأقل سعر و اقساط في سراي -فيو رائع

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع