عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 13

974 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في موقع مميز مع مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه ب اقساط تصل ل 12 سنه ب فيو و سعر مميز

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة 3 غرف جاهزة للسكن امام مدينتي سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو حمام سباحة للبيع في سراي ELAN

    Next Door Consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٥٢٬٧٩٤ جنيه

    شقة للبيع 164فى سراي اقل سعر فى التجمع الخامس

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 200 م + 105 جاردن كومباوند سراي

    Elira Real estate Experts logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز مباشرة على حمام السباحة في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٦٬٧٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا في سراي تكمله اقساط بافضل سعر

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه للبيع في سراي و اطول فتره اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز في سراي مستقبل سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اقل سعر دابل فيو بحري استلام فوري

    ARC Investments logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5% مقدم وتقسيط 12 سنة وخصم كاش 50%

    Western House logo image

3

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في كمبوند سراي بسعر مش موجود في الماركت

    Falcon for Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في المستقبل سيتي كمبوند سراي

    Vida Solutions logo image

3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس300 م في سراي في افضل مرحلة

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو جاهزة للسكن في سراي بجوار مدينتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٤٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر دوبلكس للبيع بنص السعر في كمبوند سراي ع 12 سنة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٢٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م 3 ماستر بحري تشطيبات خاصه في سراي S2

    متصدر

    Merak Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر تاون هاوس كورنر للبيع ف سراي\مقدم 740K\ع 8سنين

    Closer logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في اميز موقع في المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري وفيو مميز في كمبوند سراي

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٩٬١٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن كورنر - متشطبه بالكامل امام مدينتي

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا كورنر استلام قريب في سراي موقع مميز جدا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزه للمعيشه في كمبوند سراي بخصم 35%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأميز لوكيشن علي طريق السويس استلم شقتك فوري متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع