عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سراي, صفحة 7

975 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في إيلان سراي بمقدم 1,2مليون واقساط

    Merak Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٣٬٧٠٠ جنيه

    شقة موقع متميز بإطلالة مباشرة على المسبح في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على المسبح في سراي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقرب استلام! امتلك فيلا في S2 ف سراي بخصم كاش ضخم

    Closer logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 3غرف فوري مقدم قليل– (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة استلام فوري Sarai بجوار مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٥٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند سراي Sarai - Cavana Lake

    Sonic For Real-Estate logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند سراي Sarai المستقبل سيتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٤٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع امام مدينتي جاهزة للسكن في سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سراي S2-سعر لقطة

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبيرة للبيع بأقل سعر في سراي S1

    متصدر

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في سراي S1-بسعر مميز

    متصدر

    Capital Lords Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٥٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة بجوار مدينتى توين هاوس فيو لاجون فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٦٣٬٢٥٤ جنيه

    شقة 3 غرف برايم لوكيشن للبيع فى كمبوند سراى

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٧٧٦٬١١٨ جنيه

    فيلا S فيو مفتوح 212 متر باقل سعر في الماركت سراي

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٠٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في سراي S2 بسعر منافس

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع بالتقسيط في سراي سور بسور مع مدينتي

    Sonic For Real-Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في سراي لوكيشن مميز بمقدم 5%فقط قسط 12سنة

    Summit Real Estate logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مودرن الترا سوبرلوكس على فيو مفتوح بسراي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز و استلام فوري في سراي - شقة بدون اقساط

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق واقل اقساط - حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 3غرف بإطلالة مزدوجة في موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر فيلا بروف 235م إطلالة علي لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة 3 غرف نص تشطيب موقع مميز ع الكلوب هاوس

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع