عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 4

17,089 عقارات أخرى
  • 7

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون متشطب للبيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع مع روف 62 م-Lake View Residence 1

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١١٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير متشطبه بالكامل

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى المراسم السعر القديم مطبخ وتكيفات

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٨٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع ف تاج سيتي التجمع - بمقدم 0%

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة للبيع فى كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٧٬١٨٦٬٤٠٠ جنيه

    شقة201 م متشطبة للبيع في ZED East

    AK Circle logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في التجمع قرب هايد بارك

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر | ميفيدا كريسنت | أفضل سعر في السوق

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١١٠٬٣٨٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٣٦٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 201م متشطبة بالكامل للبيع في ZED East بموقع مم

    AK Circle logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٩١٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب امام هايد بارك التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في التجمع الخامس قرب ميفيدا

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اكبر مساحة في ميفيدا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل جاردن فاميلي هاوس نص تشطيب موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢٠٣ متر ٣ غرف نوم علي افضل فيو

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه فيو فيلات باقل سعر لقطة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع,ذا ايكون \بمقدم 824الف

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف ٣ غرف بتمر حنة 175م + تراس 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر اقل من سعر السوق - استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى فيفث سكوير مفروشه بالكامل للبيع

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير مراسيم

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٦٤٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة