عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس

16,715 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ف تاج سيتي اورجامي فرصه مش هتتكرر

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك ف تاج سيتي باقل مقدم ف السوق ريسيل فرصه

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١١٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ليان صبور التجمع الخامس ريسيل

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري ف بالم هيلز نيو كايرو ريسيل لقطه

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزه فى كمبوند المراسم أرضى تشطيب مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ديستريكت 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة في زيد إيست – أقل سعر في الماركت

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع – أوريجامي جاردنز تاج سيتي

    Bond & Key logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص يونت & متشطبة & استلام قريب

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٢٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه و مفروشه في التجمع بسعر لقطه

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للسكن او الاستثمار ٣ غرف بالمطبخ والدريسينج

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • سيتي جيت نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Qatari Diar
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سيتي جيت

    1 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل و بالتكيفات و سعر لقطه

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للاستلام مرحله تانيه بفيو مفتوح ١٦٨ متر

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ف السوق بافضل لوكيشن ف المشروع

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلاله مميزه على حمام السباحه بالفرش جاهزه للسكن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٢٦٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر ولوكيشن لن يتكرر بالجولدن سكوير إطلاله مميزه

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ف حسن علام متشطبه استلام فوري بقل سعر بالمشروع

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٥٩٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه ف حسن علام استلام فوري

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في VGK القاهرة الجديدة

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٣٨٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بينتهاوس نص تشطيب في الجولدن اسكوير باميز فيو

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • فيليت كمبوند

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,فيليت

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع ٢٣٩ متر بكمبوند ميفيدا إعمار

3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ١٥٨٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة بأزاد بتسليم قريب وموقع مميز

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن خاصة وتشطيب كامل في أزاد القاهرة الجديدة

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٢٥٤٬٤٠٠ جنيه

    شقة عائلية فاخرة في LVR 2

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٠٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن للبيع في أزاد بسعر مميز

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة