عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 8

610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبه بالكامل - بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو للبيع في سيتي جيت قطامية – استلام فوري

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط - موقع مميز تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين, بحري و اطلالة على المناظر الطبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم - تشطيب كامل - تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬١١١٬٦٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالتقسيط حتى 2031 فى سيتي جيت

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ف سيتى جيت بحري فيو مميز باقساط -----------

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة علي الجولف في سيتي جيت جوار فيلت

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم وتكملة اقساط شقة بموقع مميز فى سيتى جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٧٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سيتي جيت صف ثاني علي الجولف متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع متميز استلام 2027 باقل مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في موقع متميز في سيتي جيت سافاير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٩٬٧٣٥٬٢٨٠ جنيه

    اقل مقدم و افضل سعر توين هاوس 266متر بافضل لوكيشن

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٧٤٦٬٣٧٤ جنيه

    جاهز للمعاينه , دايركت علي الاندسكيب

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع جاهز للاستلام مع تراس كبير

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه مع خصم كاش تنافسي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٣٬٨٨١٬٤٧٥ جنيه

    أنظمة سداد مرنة مع عضوية نادي وأمن على مدار الساعة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٣٬١١٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحة 303 م² على بُعد خطوات من ملعب الجولف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع