عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 10

610 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند ساكن بالكامل باقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩٩٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع عقد قديم بافضل سعر في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٦٢٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع بكمبوند سيتي جيت استلام فوري

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية فيلا كواترو سيتي جيت بسعر مميز

    Premier Property logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون فيلا للبيع سيتى جيت - استلام فوري

    TREX logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٥٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ارض كواترو استلام فورى

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون متشطب سيتى جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع سيتي جيت موقع مميز جدًا جاهز للسكن

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر توين هاوس متشطب بالكامل للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز واقل مقدم تاون هاوس متشطب بالكامل للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٧٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بموقع متميز في قلب التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٩٧٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع بموقع متميز جدا بكمبوند سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ارض وافضل فيو توين هاوس في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٥١٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للتسليم بإطلالة على ملعب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ١١٠٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٧٬١٢١٬٠٥٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ​​بموقع متميز للبيع بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ١٠٥٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو نصف تشطيب جاهزة للسكن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٨٣٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    تاون هاوس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    ارخص سعر لكواترو للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيتي جيت لوكيشن مميز استلام قريب .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ديار كمبوند – مشروع سيتي جيت

    New Capital Home. logo image

3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٧٬٥٤٤ جنيه/متر مربع