بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت

127 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٤٩٢٬٨٠٠ جنيه

    ستاند الون للبيع من سيتي جيت Resale team

    متصدر

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٣٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو نصف تشطيب استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو في موقع متميز في أوبال سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٢١٣٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة بالتقسيط للبيع في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ١١١٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نصف تشطيب جاهزة للتسليم في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في افضل لوكيشن صف خامس كورنر

    All 90 logo image

3

    3

    ٤٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف نوم للبيع استلام شهور في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٣٤ متر مربع

    ٧٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة ٣٣٤م جاهزة للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    255 متر استلام فوري اقل سعر للكواترو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت ديار قطرية

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 256م استلام فوري باقل سعر للبيع في سيتي جيت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديده

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٤١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في سيتي جيت القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٣٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر فيلا للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيتي جيت مساحه كبيره بسعر مميز استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس "استلام فوري"بموقع استراتيجي في سيتي جيت

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٧٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر فى سيتى جيت - فيلا 326م للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٠٤٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة بموقع مميز في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٩٧٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٢٠٥٬٢٣٥ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة بإطلالة لاندسكيب في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو استلام فوري في موقع مميز السعر قابل للتفاض

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا كواترو فى كمبوند سيتي جيت بدور بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة جاهزة للسكن في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع