عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 4

610 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٤٦٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 261م - أقساط - سيتى جيت - الجولدن سكوير

    East wing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاون كورنر بأقساط وموقع مميز بسيتى جيت

    East wing logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٢٢٢٬٧٩٠ جنيه

    شقة 176م في سيتي جيت | فيو مفتوح | باقساط للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تقسيط حتي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬١٤٩٬٢٦١ جنيه

    سيتي جيت افين-تاونهاوس ميدل270م بموقع مميز للبيع

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤١٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و سعر شقة 3 غرف نوم موقع مميز استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - سعر لقطه - ناصية

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٨٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون كورنر ادفع الان ١٤ مليون استلام سنة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع علي بحيرة ٣ غرف باقل مقدم و اقساط 2031

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لفيلا - مباشره علي حديقه كبيره - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٢٥٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقة ٣ غرف تشطيب كامل موقع مميز احسن سعر

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقة ٣ غرف مساحة ٢٢٣ متر تشطيب كامل

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧١٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في سيتي جيت -باقل سعر

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥١٢٬٢٢٦ جنيه

    شقة 176م متشطبة بأقساط - 3 غرف - سيتى جيت - للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٢٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو بسيتى جيت استلام فورى وموقع مميز للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سيتي جيت استلام سنه مع اقل مقدم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل في سيتي جيت - بتسهيلات ممتازه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٧٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 270م بأقساط بسيتى جيت جولدن سكوير للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٣٠٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم و متشطبة بالكامل استلام 2027

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في التجمع الخامس علي الجولف باقساط علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٧٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع علي 10 سنين اقساط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٣٧٢٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس450م بيع في سيتي جيت - بالتقسيط

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٦٧٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع ف سيتى جيت باقل سعر ---------------

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف تاني من الجولف اقل سعر تاون هاوس في السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع