عقارات 3 غرفة نوم للبيع في سيتي جيت, صفحة 5

610 عقارات أخرى
  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٤٣١٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في سيتي جيت - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧١ متر مربع

    ٨٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٩٨٥٬٩٤٤ جنيه

    توين هاوس تطل علي لاند سكيب باقساط في سيتي جيت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٣٤٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ف سيتي جيت مقدم واقساط برايم لوكيشن -اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كوترو-سيتي جيت-برايم لوكيشن-استلام فوري- اوبن فيو

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر سيتي جيت استلام فوري بأقساط موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ٢٩٢م مميز للبيع في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٨٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة تاون هاوس كورنر في سيتي جيت

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة164م متشطبة بالكامل في سيتي جيت جوار فيلت

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الجولف في سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل علي الجولف للبيع في سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ١١٦٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الديار القطرية سيتي جيت

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٧٬٦١٧٬٩٧٢ جنيه

    • فيلا كواترو للبيع – سيتي جيت أوبال

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر تاون سيتى جيت تقسيط

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٣٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع باقل سعر في سيتي جيت-تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر مساحة كواترو 270 متر استلام فوري بالق سعر

    متصدر

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم و اقساط و مساحه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة فيلا بقلب التجمع الخامس بمقدم 5% علي 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٩١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف متشطبة بالكامل بسيتي جيت وتقسيط علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٠١٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٨٣٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للتسليم عام ٢٠٢٧ في سيتي جيت سافير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 10% بنتهاوس متشطب بالكامل في سيتي جيت بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل فيو علي الجولف - تقسيط 10 سنين

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٠٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز - شقه متشطبه بالكامل - بمقدم و اقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بالجولدن سكوير للبيع موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٣ جنيه/متر مربع