شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 978

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 211م ريسيل فيو لاندسكيب اقل من ماركت سوديك

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيست تاون | تشطيب كامل

    Beltone logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٤٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري قسط 7 سنين بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م استلام فوري خالصه خدمات بسعر لقطه | فيليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى التعاقد شقتك غرفتين فى قلب مدينة نصر

    New Home for Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٢٤٬٤٦٧ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٢٬٣٤٧٬٥٥٢ جنيه

    شقه كورنر بحديقه في ماونتن فيو المستقبل سيتي

    Remax Today logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٥٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف-استلام فورى فى ماونتن فيو -باقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 400الف فقط وامتلك شقتك مع الكازار بقسط 10سنين

    IRTKAZ logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف- شقة ريسل فيو مميز - استلام فوري-بسوديك فليت

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 190م 3 غرف بالجراج في وان قطاميه

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٦٢٬٣٠٢ جنيه

    شقة للبيع في سراي إيلان | نصف تشطيب | موقع مميز

    Beltone logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري بأقل سعر في التجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة التكيفات استلام فوري ريسيل في هايد بارك

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقة فيو مباشر لاندسكيب كبير سوديك ايستاون 211م

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة بحديقة موقع مميز اقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى فى ماونتن فيو1.1-باقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في مكان راقي.. شقة 180م في Bloomfields

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة كبيرة للحديقة استلام فوري بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٠٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة-شقة بجاردن في ماونتن فيو-بالتجمع الخامس

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه بتكيفات للبيع في فيليت سوديك

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو علي الكلوب هاوس مباشرة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع