شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 983

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة129م متشطبة للبيع بمقدم 3% + اقساط في تلال ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٧٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بارقي مراحل مدينتي b8 الدور4 اميز دورتشطيب خاص

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    أمام Swan Lake | استلام سنة | 10% و10 سنين

    The Map Investments logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة استلام سنة قسط ع 10 سنين مايان

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٠٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينه الواحه 140م مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع(متفرع من ناجي عيسى الطحاوي) مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ناجي عيسى الطحاوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقتك في العاصمه الادريه- Dejoya1

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع سوق زهراء المعادي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 112م بجاردن 60م 3 غرف و3حمام تشطيب شركه

    ST.John Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٨٣٬٥٦٦ جنيه

    شقة مميزه فورى بالعاصمه الاداريه فرصة سكن واستثمار

    Summit Real Estate logo image

    ميدتاون سكاي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة متشطبة بالتكيفات للبيع

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس 175م تشطيب الترا سوبر لوكس

    The Key Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل بخصم 40% - كليو بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل مقدم في بالم هيلز فيلدج دي لا كابيتال

    Catchers investment logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م افضل فيو في الكمبوند بأقل سعر ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينه الواحه سعر مميز جدا 130م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة علي فيو مميز بسعر خطير في بالم هيلز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي ب حديقة للبيع بسعر مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر في دجله لاند مارك ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 144م استلام فورى باقل سعر لقطه فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس بحديقة خاصة داخل كمبوند هاي لاند

    Smart Location Group logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت واميز موقع , استلام فوري

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٠٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إدريس إيست فرصة مميز التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصربجوار حي الوحه ومحوار المشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز مكان في الزهراء

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    شارع مدرسه زهراء مدينه نصر, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٧٬٠٨٣ جنيه/متر مربع