شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 979

28,944 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة بالشطر الثالث عشر زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٥٬٥٢٠ جنيه

    فرصة حقيقية لامتلاك شقة 140 متر ، بإطلالة مميزه

    Feeds logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إل بوسكو سيتي | فيو مميز | استلام فور

    Beltone logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٣٣٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بفيو جاردن للبيع في مدينتي B8 موقع نادر

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر ريسيل - 4غرف باطلالة مزدوجة في هايد بارك

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري / اقساط المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٩٩٬٦٨٤ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي | نصف تشطيب| أقساط حتى 2030

    Beltone logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مش هيتكرر شقة متشطبة بالكامل بماونتن فيو-بتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ٣ غرف في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاندسكيب كبير شقة ريسيل ايستاون سوديك 3 غرف

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٢٠٬٢٨٠ جنيه

    شقق للبيع بدون مقدم وبالتقسيط علي 12 سنة

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بريميم لوكيشن اقل سعر سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 144م متشطبة تجمع خامس مقدم10%استلام 2026

    Vida Solutions logo image

    محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام مرحلة كلوب بارك

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية –١٤٢ م+حمّام سباحة

    Waystar Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باللوتس الشمالية بالتجمع الخامس قرب AUC

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع – اللوتس الشمالية بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 172م متشطبة تجمع خامس مقدم10%استلام 2026

    Vida Solutions logo image

3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بسعر لقطة و بدون أقساط في ماونتن فيو

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام مرحلة كلوب بارك

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٦٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم للبيع بالتقسيط بدون مقدم

    Held Real Estate logo image

    كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع – اللوتس الشمالي بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي 167م بجاردن 140م استلام فوري

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في المراسم استلام فوري متشطبة بالفرش

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٥٬٣٢٦ جنيه/متر مربع