شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 982

28,944 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل استلام فوري فيو علي حمام السباحة

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة كورنر استلام فوري ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري شاملة النادي

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع في تاج سيتي -مرحلة شاليا

    La Costa For Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل اقل سعر لسرعة البيع استلام فوري قسط6سنين

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل استلام فوري بأقل سعر في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي بجوار نادي وادي دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة 3 غرفة نوم في كمبوند في الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٥١٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة المعادي متشطبة

    Home Destination logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة في ماونتن فيو اكستينشن 1.1

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري دبل فيو في اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب استلام فوري شاملة النادى والجراج

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بفيو مفتوح استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف شقة ريسيل اقل سعر في سوديك فيليت اميز موقع

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٨٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/متشطبه/ وصال/فيو جاردن

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز المستقبل سيتي 3 غرف فوري

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري ريسيل بأقل سعر في ماونتن فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اميز موقع في الكمبوند بأقل سعر استلام 2026

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غ بحديقه خاصه باقل سعر في الماركت

    Rakar Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه/بيع/متشطبه/ وصال/فيو جاردن

    Home Destination logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الاندالس بموقع مميز جدا بمقدم 2%

    إبداع logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع