شقق 3 غرفة نوم للبيع في القاهرة, صفحة 981

28,944 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210مترا مسجله شهر عقاري المنطقه السادسه

    PROPERTIES logo image

    شارع كابول, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٦٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 مع مسبح خاص

    رابح للتسويق العقاري logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقع للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 اقسل سعر وموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٧٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات ريسيل بأقل سعر اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على اللاجون استلام فورى باقل من سعر الماركيت

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل سعر لسرعة البيع قسط 6 سنوات

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م للبيع ببيتشو امريكان سيتي زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٣٢٥٬٩٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١١٢٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 شقه بموقع متميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٩٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة في سوان ليك ريزيدنس التجمع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف مميزة بموقع رائع في دجلة المعادي

    Good Deals logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٥٣١ جنيه

    شقة لقطة استلام 2026 ريسيل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ريسيل بسعر لقطه بماونتن فيو تجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ريسيل بأقل سعر لسرعة البيع استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٠٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش استلام فوري عالمفتاح

    Rakar Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٣٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة اميز موقع في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٥٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على اللاجون استلام فورى بماونتن فيو-بسعر مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري ريسيل بسعر لقطه بماونتن فيو تجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة دبل فيو سعر مميز اميز لوكيشن في الكمبوند

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الباتيو اورو التجمع موقع مميز سعر مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي 125م اقساط منطقة B8

    Next Home For Realestate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى متشطبه بالعفش والاجهزه والتكيفات

    إبداع logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لؤلؤة القاهرة الجديدة.

    New Housing Egypt logo image

    لؤلؤة الاهرام, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ريسيل بأقل من سعر الشركة استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة في The Brooks أمتلك شقتك بأقل من سعر الشركة

    Utopia logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع