شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 61

12,042 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة بجاردن ٤٠م للبيع في ماونتن فيو اي سيتي | ١٣٥م

    Circle Realestate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي – تاج جاردنز | استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٤١٬٩٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو –

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة الترا لوكس 164م مفروشة للبيع | الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري للبيع استلام فوري نصف تشطيب في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في ميفيدا اعمار بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 164متر للبيع في الباتيو اورو علي الطوب الاحمر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت اي فيلا رووف للبيع في M.V.H.P

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في التجمع 187م استلام فوري بالقسط علي 6سنوات

    Creative Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٣١٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات متشطبه استلام فورى ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند الباتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر تشطيبات فاخرة فى فيلدج جاردنز قطامية

    Do estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري بحديقه باقل سعر لسرعه البيع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 164م مفروشة | للبيع في كمبوند الباتيو أورو

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بااقل مقدم

    Momentum logo image

3

    5

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب المالك للبيع بموقع مميز في ميفيدا

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مثالي للبيع في ذا سكوير -استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى أرضي بجاردن للبيع ف تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه سوان ليك بحري من المالك مباشره لقطه

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو موقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي نص تشطيب

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    للبيع – شقة في ماونتن فيو آي سيتي القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧١٠٬٥٦٠ جنيه

    شقة للبيع في أزاد – استلام 2027 وتقسيط مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩١٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام السباحه للبيع في ميفيدا بأقل سعر

    متصدر

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع