شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 190

11,883 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٣٥٬١٠٠ جنيه

    ريسيل شقة في كمبوند ليك فيو 2 3غرف

    Allocate Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    بسعر خاص شقة أرضي137م-3غرف مقدم اقل 1,5M نورث هاوس

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 280م بالتجمع امام مول اربيلا بلازا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري وفيو سنترال بارك في ماونتن فيو

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 135مترً في كريست بالقاهره الجديده

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

    الكازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٩١٬٥٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مميزة ريسيل على لاجون في ليك فيو 2

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بالتجمع الخامس متشطبة بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده امتلك بيت 3 غرف متشطب اقساط 8 سنوات!!

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باللوتس الشمالي بالقرب من التسعين بالتجمع

    Aqar Share logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥١٬٩١٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع استلام فوري في Address East

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بخصم كاش ٤٠٪ وإقساط في سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    للبيع فى ماونتن فيو شقه 3 غرف استلام فورى

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فرصة للاستلام الفوري في إزاد -شقتك جاهزة

    Picky Properties logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي بجاردن استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف بجوار CFC وتقسيط علي 14 سنه مع PRE

    Roots Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في سوديك ايستاون - لاندسكيب فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧١٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بسعر و موقع مميزين

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند دار مصر الاندلس أمام الهايد بارك

    Aqar Share logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب بموقع مميز و سعر مميز

    why solutions logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٠٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا بفيو على مساحات خضراء مفتوحه

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جولدن سكوير بسعر مميز

    AK Circle logo image

    في كوليكتيف, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٤٥٬٣٥٥ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير استلام فورى

    Brokers Hub logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل شقق متشطبة بالتجمع بمقدم 5% وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205 متر استلام فوري

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة 185م الترا سوبر لوكس بمطبخ

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع