شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 188

11,883 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل موقع مميز إطلالة مفتوحة

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف برايم لوكيشن استلام فوري-ماونتن فيو

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 3غرف بجاردن في تاج سيتي برايم لوكيشن

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات بموقع مميز ع فيو لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مرحلة تاج سلطان - استلام فوري ,تاج سيتي

    TREX logo image

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة فيو حمام سباحة متشطبة استلام فورى

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر للبيع في زيد إيست التجمع 8,260,000!

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالاجهزه لقطه فيو على بوكت لسرعه لبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم امتلك اخر شقه 166 م يالتقسيط علي 10 سنين

    متصدر

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بأميز لوكيشن في التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب مع تكييفات وغاز وأمن 24/7

    Green Homes Real estate Agency logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في موقع مميز متشطبه و استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك تشطيب كامل وموقع مميز

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3نوم بحديقة للبيع كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر لقطة أحجز وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة تلت تربع تشطيب جاهزة للاستلام موقع مميز بحري

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 م استلام فوري فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري موقع مميز في سوديك إيست تاون

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٧٩٬٥٠٠ جنيه

    3 غرف نوم | نصف تشطيب | تقسيط حتي 2031

    RE/MAX Everest logo image

    ايسولا كواترو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٣٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة ٢٠٠ م بتكملة اقساط في باتيو اورو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة كورنر في Zed East | فيو مفتوح بمقدم 8,260

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بحري و مفروشه بكامل استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع مع جراج بموقع متميز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٥٦٬٧٩٠ جنيه/متر مربع