شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 192

11,883 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه للبيع باقل مقدم علي 8 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    KAMF logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس ٣٠٥م للبيع في بورتو نيو كايرو

    Circle Realestate logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٣ غرف تشطيب فاخر بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز في بيت الوطن بالقاهرة الجديدة،

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جاهزة للسكن في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Experts Home logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ربع سنوي 430K شقه عالمفتاح تشطيب مع المطبخ+ACs

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٥م للبيع في زيد ايست | التجمع السادس

    Circle Realestate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بمقدم 5% و اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتي الترا سوبر لوكس

    KAMF logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم و أقساط في أل باتيو أورو التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٧٤٢٬١١٠ جنيه

    شقة ارضي ٢٠٩ م بجاردن استلام 2027 و اقساط حتى 2030

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٠٨٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعـر شقـة 220م للبيع في ستـون ريزيدنـس

    Gate real estate marketing logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل باتيو أورو –اقل سعر -برايم لوكيشن

    TREX logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٤٣٬٢٠٠ جنيه

    شقة شبه جاهزة في القاهرة الجديدة بمنطقة بيت الوطن

    Gaby's Homes logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + ACs + مطبخ | فوري | جميع الغرف باطلالات !

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى تاج سيتي فيو مميز

    KAMF logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٥م للبيع في ذا سكوير | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف بالتكيفات- اجهزة في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين امتلك شقه 3 غرف ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - بأقل سعر في السوق

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومجهزة بمكيفات هواء - أقساط مرنة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٧٩٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبه مع التكيفات فيليدج جاردنز قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن في ميفيدا - اعمار

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ١٢١٬٦٣٧ جنيه/متر مربع